נגישות
....
שלום, אורח
שם משתמש סיסמה זכור אותי
מילות מפתח
החיים בעולם המודרני חושפים את האוכלוסייה הכללית לגורמי סיכון רבים למחלת לב כגון: יתר לחץ דם, סוכרת, רמות כולסטרול גבוהות, עישון, הרגלי תזונה לא טובים וחוסר פעילות גופנית. מחלות לב הפוגעות בתפקוד הלבבי שכיחות מאוד עקב זאת.

בפורום קרדיולוגיה (פורום לב) זה ניתן לקבל תשובות בכל הנושאים הקשורים לתחום הקרדיווסקולרי: מחלות לב, בריאות לב, התקפי לב, צנתור לב, מחלות לב כלילית, שיקום אחרי התקף לב, סימנים להתקף לב, אי ספיקה, אפידמיולוגיה ומניעה קרדיווסקולרית, פרמקולוגיה קרדיווסקולרית, טיפול נמרץ, קיצוב ואלקטרופזיולוגיה, מומי לב, אקוקרדיוגרפיה, קרדיולוגיה גרעינית, ועוד נושאים נפוצים בתחום הלב.

פורום קרדיולוגיה (פורום הלב) זה מנוהל ע"י שני קרדיולוגים (רופאי לב) מומחים מטעם האיגוד הקרדיולוגי בישראל: פרופ' יהונתן חסין ודר' אלכס דדשב.

האיגוד הקרדיולוגי בישראל מנוע מלתת המלצות על רופאים, תרופות או מכוני לב

נושא פעימות מוקדמות בלתי פוסקות

פעימות מוקדמות בלתי פוסקות 04 ספט 2016 23:43 #2698

  • ענת
  • ענת's Avatar
ערב טוב,אני בת 28 סובלת מהתקפי חרדה מספר שנים ומטופלת בלוסטרל 100 מ״ג ביום.
בחודשים האחרונים התחלתי ליטול קרדילוק 1.25 מ״ג ביום בגלל הפרעות בקצב הלב ופעימות מוקדמות.
זה התחיל לפני מספר שנים כשהיו לי פעימות מוקדמות מידי פעם אך לא ייחסתי לזה חשיבות..ברגע שזה התחיל להיות כמעט יום יומי פניתי לקרדיולוג,עשיתי הולטר ששם ראו מספר פעימות מוקדמות,לאחר מכן קיבלתי מכשיר למשך חודש ושידרתי למוניטור,לאחר 3 ימים הקרדיולוג התקשר ואמר לי להתחיל לקחת קרדילוק כי יש לי הפרעות בקצב הלב,והמון פעימות מוקדמות.
אכן הכדור עזר למספר חודשים אבל בתקופה האחרונה מרגישה כמעט כל היום פעימות מוקדמות ואפילו מרגישה את זה מידי פעם בזמן שינה. בודקת מידי פעם לחץ דם והלחץ גם דיי נמוך.
האם יש סיבה לדאוג?מה ניתן לעשות כדי להפחית את הפעימות זה נורא מפריע לי במהלך היום.תודה רבה!

פעימות מוקדמות בלתי פוסקות 05 ספט 2016 00:21 #2699

  • מזדהה איתך ענת
  • מזדהה איתך ענת's Avatar
מה שלומך ענת?

גם אני סובל מחרדות, בעיקר בריאותיות. הפעימות המוקדמות התחילו לפני כמה שנים, היום אני בן 25. זה התחיל בחרדות ולאחר מכן הגיעו הפעימות המוקדמות, עשיתי המון בדיקות כולל אקו לב במאמץ, הולטר וכמובן loop recorder למשך חודש.. כל עוד יש לך לב בריא את לא אמורה להילחץ, חרדות הן טריגר לפעימות המוקדמות חד משמעית (לפחות אצלי).. לקחתי ציפרלקס 10 מ"ג במשך שנה והפסקתי. המלצה שלי בתור אחד שסובל כמוך היא פשוט לנסות להירגע ולהבין שהכל בסדר איתך למרות התחושה המפחידה של הפעימות המוקדמות (פחד שהלב פתאום יפסיק לעבוד). ברגע שתהיי יותר רגועה ולא תתרכזי בפעימות הן לאט לאט יתחילו להיעלם מעצמן, מניסיון. והמלצה נוספת כמובן אחרי התייעצות עם רופא משפחה/קרדיולוג, היא ליטול תוסף מגנזיום במינון נכון.. הרבה יותר טוב מתרופות נוגדות חרדה. נותן השפעה מרגיעה וגם עוזר למנוע הפרעות בקצב הלב (יש פעימות מוקדמות שמופיעות בגלל מחסור במגנזיום, תקראי קצת מחקרים.) רק בריאות!

פעימות מוקדמות בלתי פוסקות 05 ספט 2016 00:42 #2700

  • ענת
  • ענת's Avatar
אז יחסית למישהי חרדתית אני דיי רגועה בנוגע לעניין הזה ולא רצה לרופאים ולמיון,פשוט התחושה הזו נוראית ומפריעה לי במהלך היום.
אני מנסה לא להתעסק בזה,עושה פעילות גופנית,עובדת והכל אבל דווקא בזמן מנוחה שאני יושבת מול המחשב או הטלוויזיה הפעימות מתחזקות ויכולות להישאר גם יומיים. גם בזמן התעסקות בדברים אחרים זה מפריע.
אני אחקור קצת את עניין המגנזיום.
תודה על העידוד(=

פעימות מוקדמות בלתי פוסקות 17 יונ 2017 20:40 #5960

  • סיגלית
  • סיגלית's Avatar
תאמיני לי אני כבר משתגעת מהתופעה הזו רע לי וקשה לי

פעימות מוקדמות בלתי פוסקות 17 יונ 2017 20:43 #5961

  • סיגלית
  • סיגלית's Avatar
הייתי מאוד מבקשת אם מישהוא כאן יכול לעזור לי להירגע לדבר איתי בבקשה מאוד יעזור לי תודה
Powered by פורום קוננה