נגישות
....
שלום, אורח
שם משתמש סיסמה זכור אותי
מילות מפתח
פורום לב האישה הנו פורום קרדיולוגיית נשים ייחודי למניעת מחלות לב בנשים ולמתן מענה לנושאים קרדיולוגיים ייחודים בנשים כגון: קשר בין סיבוכי הריון (רעלת הריון, סוכרת בהריון, יתר לחץ דם בהריון) למחלות לב.

בפורום קרדיולוגיה לנשים תקבלו מענה לסוגיות מתחום תקופת המנופאוזה (הפסקת המחזור) והקשר למחלות לב בנשים.
כמו כן, פורום לב האישה יינתן מענה לכאבים בחזה בנשים, אבחון מחלת לב בנשים, סימני התקף לב בנשים, גורמי סיכון למחלת לב בנשים, פעילות גופנית בנשים, תרופות למחלות לב בנשים, יתר לחץ דם בנשים, סוכרת וסיבוכיה בנשים ועוד.

מנהלת הפורום: ד״ר טלי פורטר - מנהלת מחלקת אשפוז קרדיולוגי (ביניים לב) בי״ח בלינסון.מרכזת תחום קרדיולוגיה בחברה הישראלית לרפואה מגדרית.

שימו לב, במקרה של שאלות בנושאים קרדיולוגיים כללים תופנו לפורום הקרדיולוגיה הכללי שלנו.
פורום לב האישה עוסק אך ורק בקרדיולוגיית נשים.

האיגוד הקרדיולוגי בישראל מנוע מלתת המלצות על רופאים, תרופות או מכוני לב

נושא פעימות מוקדמות

פעימות מוקדמות 04 יונ 2017 14:50 #5584

• גילי
  • גילי's Avatar
שלום רב,
בת 47 וחצי. בגיל המעבר.
מזה כמה שנים יש לי פעימות מוקדמות בעיקר חדריות לעיתים דופק מהיר . היקף הפעימות היה כ-240 ביממה. במהלך אחת מבדיקות ההולטר נצפה גם
אירוע vt קצר שבעקבותיו התחלתי טיפול בנורמיטן. במשך כשנתיים וחצי הנורמיטן עזר ולמעט אירועי דופק מהיר קצרים לא היתה עלייה בהיקף הפעימות המוקדמות.
לפני מס' חודשים התחילו להופיע פעימות מוקדמות רבות כולל זוגות, מס' שלשות ורצפים
של פעימה רגילה פעימה מוקדמת במשך כמה דקות. בדיקת הולטר הראתה כ-3000 פעימות ביממה. אך מלבד פעימות מוקדמות ממקור חדרי חד-מוקדי בזוגות שלשות ורצפים לא אותרו הפרעות קצב משמעותיות אחרות. אקו לב תקין לגמרי.
הרופא המליץ על קרדילוק 2.5 מ"ג לא ממש עוזר.
כעת ההמלצה היא לשלב קרדילוק עם טמבוקור (50 מ"ג פעמיים ביום).
האם בהינתן אקו תקין ופעימות מוקדמות כפי שתוארו יש מקום להתחיל בטמבוקור?
האם העלייה בהיקף הפעימות מרמזת על בעיה? האם ניתן להגיע לייעוץ אישי?
תודה רבה.

פעימות מוקדמות 05 יונ 2017 07:48 #5623

שלום

שאלת אותי גם בפרורום נוסף ואענה כנל: ממליצנ על פניה למרפאת הפרעת קצב בבית החולים הקורב למגוריך והמשרת את הקופה בה את חברה
במרפאה תיפגשי עם רופאים/ות מתחום הפרכות הקצב, שיעברו על בעייתך הרפואית בכובד ראש ויציעו טיפול
רפואה שלמה
טלי פורטר
מפקחים: אביטל פורטר