נגישות
....
שלום, אורח
שם משתמש סיסמה זכור אותי
מילות מפתח
פורום לב האישה הנו פורום קרדיולוגיית נשים ייחודי למניעת מחלות לב בנשים ולמתן מענה לנושאים קרדיולוגיים ייחודים בנשים כגון: קשר בין סיבוכי הריון (רעלת הריון, סוכרת בהריון, יתר לחץ דם בהריון) למחלות לב.

בפורום קרדיולוגיה לנשים תקבלו מענה לסוגיות מתחום תקופת המנופאוזה (הפסקת המחזור) והקשר למחלות לב בנשים.
כמו כן, פורום לב האישה יינתן מענה לכאבים בחזה בנשים, אבחון מחלת לב בנשים, סימני התקף לב בנשים, גורמי סיכון למחלת לב בנשים, פעילות גופנית בנשים, תרופות למחלות לב בנשים, יתר לחץ דם בנשים, סוכרת וסיבוכיה בנשים ועוד.

מנהלת הפורום: ד״ר טלי פורטר - מנהלת מחלקת אשפוז קרדיולוגי (ביניים לב) בי״ח בלינסון.מרכזת תחום קרדיולוגיה בחברה הישראלית לרפואה מגדרית.

שימו לב, במקרה של שאלות בנושאים קרדיולוגיים כללים תופנו לפורום הקרדיולוגיה הכללי שלנו.
פורום לב האישה עוסק אך ורק בקרדיולוגיית נשים.

האיגוד הקרדיולוגי בישראל מנוע מלתת המלצות על רופאים, תרופות או מכוני לב

נושא פעימה מוקדמת

פעימה מוקדמת 07 יונ 2017 06:30 #5732

• אביבה
  • אביבה's Avatar
אני בת 47 בשנה האחרונה סובלת מפעימה מקדימה, אשר מלווה אותי במהלך היום הדבר מפריע מאוד הרגשה של דופק שהוא לא סדיר , זה קורה בתקופות מתוחות קיבתי כדור להסדרת הדופק. עשיתי מבחן מאמץ שהיה תקין , אקו תקין, ובהולטר ראו את הפעימות המקדימות.
האם יכולה להיות בעיה אחרת שלא עולים עליה?

בשבוע שעבר היו לי בחילות ועייפות נוראית עם כאבי בטן האם זה יכול להצביע על בעיות בלב? (סובלת מפיברומיאליגיה )
החשש שאני לא מפספסת פה משהוא.

אבי עבר ניתוח מעקפים בגיל 62.

תודה
לתשובתך.

פעימה מוקדמת 07 יונ 2017 06:58 #5733

שלום

מדובר בממצא שכיח ולא מסוכן (לאור כל הבירור שעברת). לעיתים תקופת הפרימנופאוזה - סביב הפסקת המחזור בלווה בתדירות הפעימות
ניתן לנסות שיטות שונות (תרופתיות ובעיקר לא תרופתיות) לנסות להשתלט על ההרגשה הנפשית שמלווה את הפעימה המוקדמת, אך כאמור התופעה עצמה על פי רוב איננה מסוכנת

רפואה שלמה

טלי פורטר
מפקחים: אביטל פורטר