נגישות

פרוייקט "הלב שלי" בשיתוף פעולה עם משרד החינוך. סדרת הרצאות מקוונות לתלמידי בית הספר היסודי ולתלמידי חטיבות הביניים בנושא קידום בריאות הלב

חזור לעמוד הקודם

שיתוף פעולה שנרקם בין הפיקוח על הוראת מדע וטכנולוגיה במשרד החינוך, אגף טכנולוגיות מידע, רופאי  האיגוד הקרדיולוגי בישראל, רופאי ספורט לילדים, דיאטניות ואחיות הביא לבנייתה של תוכנית ייחודית לתלמידי ישראל "הלב שלי".
 

התוכנית כוללת סדרת הרצאות מקוונות לתלמידי בתי הספר היסודי ולתלמידי חטיבות הביניים בנושא קידום בריאות. ההרצאות תעסוקנה בנושאים הבאים: השפעתם של פעילות גופנית, תזונה נבונה הימנעות מעישון ועוד על האפשרות לחיות נכון ומניעת מחלות בעתיד. יתר לחץ דם, סוכרת, והפרעה בשומני הדם אלו מחלות שמתחילות להתפתח בגיל צעיר. ניתן בהחלט למנוע את ההתפתחות המחלות. הגיל הצעיר הוא המפתח למניעת המחלות. לא מדובר על חיסונים וכדומה, אלא על אורח חיים בריא. בנוסף תינתן הרצאה על טכנולוגיות חדישות ברפאות הלב.

 
לאחר כל הרצאה מקוונת יפתח באתר פורום למענה על שאלות למורים הורים וילדים. 

 
כחלק מהתכנית ישולב גם חידון ארצי של חמיצר, "כל עוד בלבב" בעקבות חמיצר ואוצרות בריאות הלב.
החידון יעסוק בתכני וערכי בריאות הלב סביב התכנים שנמצאים במרכז המידע "הלב שלי - הורים וילדים" מטעם האיגוד הקרדיולוגי בישראל. 
3 כיתות הזוכות במקומות הראשונים יזכו ליום חוויתי בנושא מדע וספורט במכללת וינגייט, היכן שצמחו ספורטאי ישראל. במסגרת היום יפגשו התלמידים עם ספורטאי מצטיין. מבין הכיתות המשתתפות תערך תחרות הכיתה המצטיינת. פרטים נוספים יינתנו בהמשך.
 
 

למעבר לאתר משרד החינוך ופרוייקט "הלב שלי" לרשימת מועדי ההרצאות המדוייקת, לחצו כאן>>

 לצפייה בוובינארים שכבר שודרו, לחצו כאן>>

 heart poster5 סופי 2016

heart poster5 AR JPG converted

banner.jpg

banner.jpg