נגישות

גישה חיובית לחיים עם פרפור פרוזדורים

חזור לעמוד הקודם
גישה חיובית לחיים עם פרפור פרוזדורים

ישנם אנשים שבעקבות אבחון פרפור הפרוזדורים שלהם יצטרכו לשנות במעט את אורח חייהם, אבל זה לא אומר שאי אפשר ליהנות מאורח חיים תקין. להלן מספר עצות מעודדות כיצד להתמיד בשגרת החיים החדשה.

הבינו למה חשוב להשתמש בתרופות, מה מותר ומה אסור בהקשר של תזונה ופעילות גופנית, וכיצד לשמור על איזון נפשי ופנימי

קרא עוד

זה טבעי אם תרגישו שעליכם להיות זהירים יותר בכל הנוגע לפעילות גופנית. כידוע, פעילות גופנית עוזרת להיות חיוביים יותר ולהשתחרר ממתחים. בשילוב עם תזונה בריאה, פעילות גופנית חיונית לשמירה על המשקל – אך האם כל זה נכון גם לגבי אנשים עם פרפור פרוזדורים?

קרא עוד

לעיתים תרגישו שקשה לכם להישאר חיוביים כשיש לכם פרפור פרוזדורים, במיוחד אם אתם חווים תסמינים המשפיעים עליכם. אין ספק כי לעיתים אתם חשים שיש לכם דאגות רבות מאחרים. זה לא מפתיע ואכן רוב האנשים עם פרפור פרוזדורים חווים מדי פעם חרדות או דיכאון – זה טבעי לחלוטין...

קרא עוד

לאכול בריא משמעו לצרוך תפריט מגוון ומאוזן, הכולל מרכיבי תזונה מכל אבות המזון. הדיאטה שלכם היא מרכיב חשוב בהתמודדות עם פרפור הפרוזדורים, במיוחד אם אתם לוקחים תרופות נוגדות קרישה (מדללי דם).

קרא עוד

עצות טובות לנוסעים עם פרפור פרוזדורים

קרא עוד

כאן תמצאו עצות מעשיות ליצירת סביבה מבינה ותומכת

קרא עוד

קראו על המחקרים האחרונים בתחום וגלו מה משמעות הממצאים לגביכם

קרא עוד

לאנשים רבים יש מערכת חברתית תומכת (לדוגמה חברים, משפחה וכו') שיכולים לתמוך בעת הצורך ולהציע עזרה. ייתכן ותמצאו עצמיכם סומכים על העזרה שתקבלו מסביבתכם התומכת, אבל אתם עלולים לגלות שאתם גם צריכים להרגיע ולעודד אותם במקביל. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לספק להם את העובדות על המחלה ולהסביר להם מה הצעדים שאתם, ביחד עם הרופא שלכם, עושים כדי למנוע שבץ מוחי...

קרא עוד
חזור