נגישות
....
שלום, אורח
שם משתמש סיסמה זכור אותי
מילות מפתח
החיים בעולם המודרני חושפים את האוכלוסייה הכללית לגורמי סיכון רבים למחלת לב כגון: יתר לחץ דם, סוכרת, רמות כולסטרול גבוהות, עישון, הרגלי תזונה לא טובים וחוסר פעילות גופנית. מחלות לב הפוגעות בתפקוד הלבבי שכיחות מאוד עקב זאת.

בפורום קרדיולוגיה (פורום לב) זה ניתן לקבל תשובות בכל הנושאים הקשורים לתחום הקרדיווסקולרי: מחלות לב, בריאות לב, התקפי לב, צנתור לב, מחלות לב כלילית, שיקום אחרי התקף לב, סימנים להתקף לב, אי ספיקה, אפידמיולוגיה ומניעה קרדיווסקולרית, פרמקולוגיה קרדיווסקולרית, טיפול נמרץ, קיצוב ואלקטרופזיולוגיה, מומי לב, אקוקרדיוגרפיה, קרדיולוגיה גרעינית, ועוד נושאים נפוצים בתחום הלב.

פורום קרדיולוגיה (פורום הלב) זה מנוהל ע"י שני קרדיולוגים (רופאי לב) מומחים מטעם האיגוד הקרדיולוגי בישראל: פרופ' יהונתן חסין ודר' אלכס דדשב.

האיגוד הקרדיולוגי בישראל מנוע מלתת המלצות על רופאים, תרופות או מכוני לב

נושא דפיקות לב מהירות

דפיקות לב מהירות 26 יול 2016 08:28 #2453

• אירית
  • אירית's Avatar
יש לי בת בגיל 16 קוראים לה טוהר היא ילדה מקסימה נמרצת ומלאת שמחת חיים היא ילדה בריאה גם ההריון היה תקין הכל היה בסדר עד לפניי שלושה חודשים
הילדה התהפכה לי 360 מעלות יש לה התקפים פעם עד פעמיים בשבוע של דפיקות לב מהירות יובש בפה צמרמורות סחרחורות עד כדיי תחושה של עילפון כשאני פונה למיון בזמן הם פשוט שאננים ואומרים שזה יעבור וזה התקף חרדה והכל בסדר אני מסבירה שהילדה בסביבה הכי נוחה שבעולם ולא מופעל עליה שום לחץ ולא עבר עליה כלום היה לה קצת ברזל נמוך של 8 והיא העלתה אותו ל12.5 היא לוקחת ברזל ויטמינים היא עשתה את כל הבדיקות הקיימות + בלוטת התריס והכל תקין עשו לה הולטר וגם הבדיקה תקינה אני פשוט חסרת אונים אני רוצה לעזור לילדה ואני לא יודעת למי לפנות ולאן היא לא יושנת בלילות היא מעירה אותי לפעמים כשהיא עם דפיקות לב מהירות וקוצר נשימה דרך אגב היא התחילה לפחד ליהיות במקומות הומיי אדם כמו סופרים בנק שדה תעופה הצגות אני ממש לא יודעת מה לעשות בבקשה תנו לי מענה דחוף תודה

דפיקות לב מהירות 26 יול 2016 08:39 #2454

שלום לאירית
מבחינת הלב כדאי לנסות ולרשום תרשים אק״ג בזמן ההתקף. לצורך זה כדאי להתקשר לחברה המספקת האפשרות לשדר האק״ג בזמן אמת בטלפון: כמו קשב לב, שחל ונטלי. כמו כן לוודא העדר פתולוגיה אורגנית בלב ע״י בדיקת אקוקרדיוגרם.
עמעם זאת נראה כי יש מקום ליעוץ פסיכולוגי.
בברכה
פרופ׳ י.חסין

דפיקות לב מהירות 27 יול 2016 07:38 #2464

• אירית
  • אירית's Avatar
אני יבדוק את זה מה לגביי מעבדת שינה פרופסור חסין כדאי לבקש מהרופא המטפל? כי זה גם תופס אותה בלילה וזה גורם לה לנדנודיי שינה

דפיקות לב מהירות 22 אפר 2019 12:36 #11696

• אלעד
  • אלעד's Avatar
אירית שלום שמי אלעד , אני חווה בדיוק אותה תחושה כמו הבת שלך אשמח לדבר איתך