נגישות
....
שלום, אורח
שם משתמש סיסמה זכור אותי
מילות מפתח
החיים בעולם המודרני חושפים את האוכלוסייה הכללית לגורמי סיכון רבים למחלת לב כגון: יתר לחץ דם, סוכרת, רמות כולסטרול גבוהות, עישון, הרגלי תזונה לא טובים וחוסר פעילות גופנית. מחלות לב הפוגעות בתפקוד הלבבי שכיחות מאוד עקב זאת.

בפורום קרדיולוגיה (פורום לב) זה ניתן לקבל תשובות בכל הנושאים הקשורים לתחום הקרדיווסקולרי: מחלות לב, בריאות לב, התקפי לב, צנתור לב, מחלות לב כלילית, שיקום אחרי התקף לב, סימנים להתקף לב, אי ספיקה, אפידמיולוגיה ומניעה קרדיווסקולרית, פרמקולוגיה קרדיווסקולרית, טיפול נמרץ, קיצוב ואלקטרופזיולוגיה, מומי לב, אקוקרדיוגרפיה, קרדיולוגיה גרעינית, ועוד נושאים נפוצים בתחום הלב.

פורום קרדיולוגיה (פורום הלב) זה מנוהל ע"י שני קרדיולוגים (רופאי לב) מומחים מטעם האיגוד הקרדיולוגי בישראל: פרופ' יהונתן חסין ודר' אלכס דדשב.

האיגוד הקרדיולוגי בישראל מנוע מלתת המלצות על רופאים, תרופות או מכוני לב

נושא פעימות מוקדמות בלתי פוסקות

פעימות מוקדמות בלתי פוסקות 04 ספט 2016 23:43 #2698

• ענת
  • ענת's Avatar
ערב טוב,אני בת 28 סובלת מהתקפי חרדה מספר שנים ומטופלת בלוסטרל 100 מ״ג ביום.
בחודשים האחרונים התחלתי ליטול קרדילוק 1.25 מ״ג ביום בגלל הפרעות בקצב הלב ופעימות מוקדמות.
זה התחיל לפני מספר שנים כשהיו לי פעימות מוקדמות מידי פעם אך לא ייחסתי לזה חשיבות..ברגע שזה התחיל להיות כמעט יום יומי פניתי לקרדיולוג,עשיתי הולטר ששם ראו מספר פעימות מוקדמות,לאחר מכן קיבלתי מכשיר למשך חודש ושידרתי למוניטור,לאחר 3 ימים הקרדיולוג התקשר ואמר לי להתחיל לקחת קרדילוק כי יש לי הפרעות בקצב הלב,והמון פעימות מוקדמות.
אכן הכדור עזר למספר חודשים אבל בתקופה האחרונה מרגישה כמעט כל היום פעימות מוקדמות ואפילו מרגישה את זה מידי פעם בזמן שינה. בודקת מידי פעם לחץ דם והלחץ גם דיי נמוך.
האם יש סיבה לדאוג?מה ניתן לעשות כדי להפחית את הפעימות זה נורא מפריע לי במהלך היום.תודה רבה!

פעימות מוקדמות בלתי פוסקות 17 יונ 2017 20:43 #5961

• סיגלית
  • סיגלית's Avatar
הייתי מאוד מבקשת אם מישהוא כאן יכול לעזור לי להירגע לדבר איתי בבקשה מאוד יעזור לי תודה

פעימות מוקדמות בלתי פוסקות 24 יונ 2017 17:43 #5983

מהי השאלה בבקשה?

פעימות מוקדמות בלתי פוסקות 24 יונ 2017 17:44 #5984

לענת שלום.

אין שום סיבה לדאגה. מדובר בתופעה לחולטין פשירה. במדיה וקיימת הפרעה קשה בעיקבות פעימות, ניתן לנסות טיפול תרופתי. פני נא להתייעצות.
דר׳ דדשב