נגישות
....
שלום, אורח
שם משתמש סיסמה זכור אותי
מילות מפתח
החיים בעולם המודרני חושפים את האוכלוסייה הכללית לגורמי סיכון רבים למחלת לב כגון: יתר לחץ דם, סוכרת, רמות כולסטרול גבוהות, עישון, הרגלי תזונה לא טובים וחוסר פעילות גופנית. מחלות לב הפוגעות בתפקוד הלבבי שכיחות מאוד עקב זאת.

בפורום קרדיולוגיה (פורום לב) זה ניתן לקבל תשובות בכל הנושאים הקשורים לתחום הקרדיווסקולרי: מחלות לב, בריאות לב, התקפי לב, צנתור לב, מחלות לב כלילית, שיקום אחרי התקף לב, סימנים להתקף לב, אי ספיקה, אפידמיולוגיה ומניעה קרדיווסקולרית, פרמקולוגיה קרדיווסקולרית, טיפול נמרץ, קיצוב ואלקטרופזיולוגיה, מומי לב, אקוקרדיוגרפיה, קרדיולוגיה גרעינית, ועוד נושאים נפוצים בתחום הלב.

פורום קרדיולוגיה (פורום הלב) זה מנוהל ע"י שני קרדיולוגים (רופאי לב) מומחים מטעם האיגוד הקרדיולוגי בישראל: פרופ' יהונתן חסין ודר' אלכס דדשב.

האיגוד הקרדיולוגי בישראל מנוע מלתת המלצות על רופאים, תרופות או מכוני לב

נושא דפיקות לב חזקות ומהירות

דפיקות לב חזקות ומהירות 27 אוק 2016 18:41 #2941

• רועי
  • רועי's Avatar
שלום,שמי רועי בן 21. מזה כמה חודשים מרגיש חלש ולא טוב עם מגוון כאבים מגוונים בכל יום מחדש.
נבדקתי בשלושה מיונים ששם כולם הצביעו על לחץ נפשי וחרדה כגורם לבעיות.
אך יש עוד כמה דברים שמטרידים אותי כגון טינטון במשך כחצי שנה שלא עובר ודפיקות לב חזקות שלא נרגעות, סחרחורות ותחושת ערפול.
הדופק הממוצע שלי הוא 60 והלחץ דם גבוהה 120/80
אך באופן שלא הדאיג אף רופא(בדיקה אחרונה 132/84)
אני מנסה לחזור לשגרה ולשכנע את עצמי שהכל בראש אך אתמול הלכתי לשחק כדורגל עם חברים ולפתע באמצע המשחק היו לי פתאום דפיקות לב ממש ממש מהירות כמו פרפור מהיר שערך כמה שניות ואז זה נפסק, פעם ראשונה שחוויתי פרפור כזה מהיר.. אך לא פעם ראשונה שהלב הלם חזק בזמן פעילות גופנית ועדיין מאוד הלחיץ אותי..
עשיתי ארבעה א.ק.ג בחצי שנה האחרונה ואקו לב שכולם היו תקינים.. מה אתם חושבים על הנושא ומה ממליצים לעשות? מה אתם חושבים שהיה הפרפור המאוד מהיר הזה שפתאום הגיח?והאם ישנו סיכוי שבאמת הכל נובע מחרדה או הפרעת חרדה?

תודה רבה!!!!!

דפיקות לב חזקות ומהירות 28 אוק 2016 15:23 #2945

שלום לרועי
תפקידו של חדר המיון למיין בין מקרים הדורשים התייחסות דחופה לבין מקרים שאינם דורשים התייחסות כזו. אין זה מתפקידו להחליף הרופא המטפל לצורך איבחון וטיפול בבעיות כרוניות
מציע לך להפנות לרופא המטפל שאלתך ולאפשר לו לבדוק, לבצע בדיקות עזר מתאימות לקבוע האבחנה ולהמליץ על הטיפול
בהצלחה
פרופ' י.חסין

דפיקות לב חזקות ומהירות 20 אפר 2019 10:43 #11695

• אלעד ימין
  • אלעד ימין's Avatar
מה קורה רועי , אני חווה בדיוק את מה שאתה מרגיש בחודש האחרון אשמח לדבר איתך