נגישות
....
שלום, אורח
שם משתמש סיסמה זכור אותי
מילות מפתח
החיים בעולם המודרני חושפים את האוכלוסייה הכללית לגורמי סיכון רבים למחלת לב כגון: יתר לחץ דם, סוכרת, רמות כולסטרול גבוהות, עישון, הרגלי תזונה לא טובים וחוסר פעילות גופנית. מחלות לב הפוגעות בתפקוד הלבבי שכיחות מאוד עקב זאת.

בפורום קרדיולוגיה (פורום לב) זה ניתן לקבל תשובות בכל הנושאים הקשורים לתחום הקרדיווסקולרי: מחלות לב, בריאות לב, התקפי לב, צנתור לב, מחלות לב כלילית, שיקום אחרי התקף לב, סימנים להתקף לב, אי ספיקה, אפידמיולוגיה ומניעה קרדיווסקולרית, פרמקולוגיה קרדיווסקולרית, טיפול נמרץ, קיצוב ואלקטרופזיולוגיה, מומי לב, אקוקרדיוגרפיה, קרדיולוגיה גרעינית, ועוד נושאים נפוצים בתחום הלב.

פורום קרדיולוגיה (פורום הלב) זה מנוהל ע"י שני קרדיולוגים (רופאי לב) מומחים מטעם האיגוד הקרדיולוגי בישראל: פרופ' יהונתן חסין ודר' אלכס דדשב.

האיגוד הקרדיולוגי בישראל מנוע מלתת המלצות על רופאים, תרופות או מכוני לב

נושא בדיקת אקג. קישור לתמונה

בדיקת אקג. קישור לתמונה 09 אוג 2017 11:10 #6114

• smadar
  • smadar's Avatar
שלום לכם
הייתי במיון אתמול לאחר דקירות במרכז החזה, וחוויה מוזרה של פקיעת משהו, בחזה למעלה מימין, מתחת לעצם הבריח.
טרופונין שלילי. מבקשת לדעת אם הקפיצה מעלה ב V5 ( רישום רביעי משמאל) היא חסרת משמעות ותקינה., ובכלל אם האקג תקין.
מרגישה לא טוב תקופה ארוכה. התגלתה לאחרונה איוושה סיסטולית 2/6 בנקודה אאורטלית, ואני צפויה לעבור אקו לב בשבוע הבא.
הרבה תודה.

מנסה שוב, הקישור לא נקלט 09 אוג 2017 11:13 #6115

• smadar
  • smadar's Avatar

מנסה שוב, הקישור לא נקלט 09 אוג 2017 11:16 #6116

• smadar
  • smadar's Avatar

מנסה שוב, הקישור לא נקלט 12 אוג 2017 15:40 #6126

שלום רב,

תודה על פנייתך.

בגדר נורמה.

בברכה,