נגישות
....
שלום, אורח
שם משתמש סיסמה זכור אותי
מילות מפתח
החיים בעולם המודרני חושפים את האוכלוסייה הכללית לגורמי סיכון רבים למחלת לב כגון: יתר לחץ דם, סוכרת, רמות כולסטרול גבוהות, עישון, הרגלי תזונה לא טובים וחוסר פעילות גופנית. מחלות לב הפוגעות בתפקוד הלבבי שכיחות מאוד עקב זאת.

בפורום קרדיולוגיה (פורום לב) זה ניתן לקבל תשובות בכל הנושאים הקשורים לתחום הקרדיווסקולרי: מחלות לב, בריאות לב, התקפי לב, צנתור לב, מחלות לב כלילית, שיקום אחרי התקף לב, סימנים להתקף לב, אי ספיקה, אפידמיולוגיה ומניעה קרדיווסקולרית, פרמקולוגיה קרדיווסקולרית, טיפול נמרץ, קיצוב ואלקטרופזיולוגיה, מומי לב, אקוקרדיוגרפיה, קרדיולוגיה גרעינית, ועוד נושאים נפוצים בתחום הלב.

פורום קרדיולוגיה (פורום הלב) זה מנוהל ע"י שני קרדיולוגים (רופאי לב) מומחים מטעם האיגוד הקרדיולוגי בישראל: פרופ' יהונתן חסין ודר' אלכס דדשב.

האיגוד הקרדיולוגי בישראל מנוע מלתת המלצות על רופאים, תרופות או מכוני לב

נושא אישפוז בשל פרפור בלב

אישפוז בשל פרפור בלב 16 יול 2018 08:28 #10959

  • סגלית
  • סגלית's Avatar
אמי בת 72 חולה במחלות כרוניות COPD, אסטמה קשה, יתר לחץ דם, סוכרת וכפי שנודע לנו לאחרונה גם אי ספיקת לב. בחודשיים האחרונים אמי התאשפזה פעמיים כאשר היא הגיעה למיון באמבולנס בשל דופק גבוה ולחץ דם נמוך והאיבחון היה פרפור בלב.

בשני המקרים כאשר היא התקבלה למיון היא טופלה על ידי רופא כללי במיון ולא על ידי קרדיולוג, לרבות טיפול בתרופה המותווית ללב ובאנדוזין. בשני האישפוזים שלה אישפזו אותה במחלקה פנימית וקרדיולוג הגיע רק למחרת לבדיקה. שאלתי היא האם במצבה צריך לאשפז אותה במחלקה קרדיולוגית? האם זה תקין שקרדיולוג רואה אותה רק יום למחרת?

אישפוז בשל פרפור בלב 21 יול 2018 21:56 #10983

שלום רב,

תודה על פנייתך.

יש לגשת להשלמת בירור אתל קרידולוג.

החלטה על טיפול ספציפי ואישפוז מתבצעת עףי רופא בודק.

בברכה,
דר׳ דדשב
Powered by פורום קוננה