נגישות
....
שלום, אורח
שם משתמש סיסמה זכור אותי
מילות מפתח
החיים בעולם המודרני חושפים את האוכלוסייה הכללית לגורמי סיכון רבים למחלת לב כגון: יתר לחץ דם, סוכרת, רמות כולסטרול גבוהות, עישון, הרגלי תזונה לא טובים וחוסר פעילות גופנית. מחלות לב הפוגעות בתפקוד הלבבי שכיחות מאוד עקב זאת.

בפורום קרדיולוגיה (פורום לב) זה ניתן לקבל תשובות בכל הנושאים הקשורים לתחום הקרדיווסקולרי: מחלות לב, בריאות לב, התקפי לב, צנתור לב, מחלות לב כלילית, שיקום אחרי התקף לב, סימנים להתקף לב, אי ספיקה, אפידמיולוגיה ומניעה קרדיווסקולרית, פרמקולוגיה קרדיווסקולרית, טיפול נמרץ, קיצוב ואלקטרופזיולוגיה, מומי לב, אקוקרדיוגרפיה, קרדיולוגיה גרעינית, ועוד נושאים נפוצים בתחום הלב.

פורום קרדיולוגיה (פורום הלב) זה מנוהל ע"י שני קרדיולוגים (רופאי לב) מומחים מטעם האיגוד הקרדיולוגי בישראל: פרופ' יהונתן חסין ודר' אלכס דדשב.

האיגוד הקרדיולוגי בישראל מנוע מלתת המלצות על רופאים, תרופות או מכוני לב

נושא צנתןר שנכשל אצל קשישה

צנתןר שנכשל אצל קשישה 07 נוב 2018 10:31 #11277

  • מיכאל
  • מיכאל's Avatar
אמי בת 91 עברה התקף לב. במהלך האשפוז עברה צנתור בעורק שדרגת ההיצרות שלו היתה גדולה מ90 אחוז. העורק השני ההיצרות 50-70 אחוז. המצנתר לא הצליח להחדיר את הבלון לעורק שהיה מאד מסויד ונוקשה. השאלה היא אם יש אפשרות לצנתור נוסף אולי על ידי רופא אחר? מה אפשר לעשות כשעורק מרכזי סתום למעלה מ90 אחוז?

צנתןר שנכשל אצל קשישה 10 נוב 2018 19:33 #11296

עליכם לגשת להתייעצות מפורטת לקרדיולוג עם סיכום איפשוז דווח צינתור וסרט צינתור
Powered by פורום קוננה