נגישות
....
שלום, אורח
שם משתמש סיסמה זכור אותי
מילות מפתח
החיים בעולם המודרני חושפים את האוכלוסייה הכללית לגורמי סיכון רבים למחלת לב כגון: יתר לחץ דם, סוכרת, רמות כולסטרול גבוהות, עישון, הרגלי תזונה לא טובים וחוסר פעילות גופנית. מחלות לב הפוגעות בתפקוד הלבבי שכיחות מאוד עקב זאת.

בפורום קרדיולוגיה (פורום לב) זה ניתן לקבל תשובות בכל הנושאים הקשורים לתחום הקרדיווסקולרי: מחלות לב, בריאות לב, התקפי לב, צנתור לב, מחלות לב כלילית, שיקום אחרי התקף לב, סימנים להתקף לב, אי ספיקה, אפידמיולוגיה ומניעה קרדיווסקולרית, פרמקולוגיה קרדיווסקולרית, טיפול נמרץ, קיצוב ואלקטרופזיולוגיה, מומי לב, אקוקרדיוגרפיה, קרדיולוגיה גרעינית, ועוד נושאים נפוצים בתחום הלב.

פורום קרדיולוגיה (פורום הלב) זה מנוהל ע"י שני קרדיולוגים (רופאי לב) מומחים מטעם האיגוד הקרדיולוגי בישראל: פרופ' יהונתן חסין ודר' אלכס דדשב.

האיגוד הקרדיולוגי בישראל מנוע מלתת המלצות על רופאים, תרופות או מכוני לב

נושא דופק גבוה בכללי.

דופק גבוה בכללי. 05 פבר 2019 21:27 #11470

  • שמעון
  • שמעון's Avatar
דוקטור זה שדופק גבוה מאוד עולה במאמץ ידוע שזה תגובה פיזיולוגית תקינה ולא מסוכנת, אם אותה תופעה של דופק גבוה קוראת גם במנוחה ( שאין בעיית תריסיות אנמיה ושאר הבעיות האחרות והקצב הוא סינוס ) אז מה ההבדל בעצם ? הרי פה זה תגובה פיזולוגית תקינה במאמץ ובמנוחה שאין שום בעיה אחרת והכול סינוס ותקין יש הבדל בין דופק כזה וכזה?

דופק גבוה בכללי. 06 פבר 2019 11:15 #11472

שלום לשמעון
אכן יש מן הצדק בדבריך.
אם לא נמצאה כל פתולוגיה בלב או במערכות האחרות פרט לנטיה לדופק מהיר ממקור הסינוס.
במיוחד אם הדופק אינו מהיר בצורה מאד חריגה ואין כל הרגשה לא נוחה הנילווית לדופק המהיר אין הכרח לטפל
רצוי לוודא העניין ע"י בדיקה רפואית פורמלית
בברכה
פרופ' י.חסין
Powered by פורום קוננה