נגישות
....
שלום, אורח
שם משתמש סיסמה זכור אותי
מילות מפתח
החיים בעולם המודרני חושפים את האוכלוסייה הכללית לגורמי סיכון רבים למחלת לב כגון: יתר לחץ דם, סוכרת, רמות כולסטרול גבוהות, עישון, הרגלי תזונה לא טובים וחוסר פעילות גופנית. מחלות לב הפוגעות בתפקוד הלבבי שכיחות מאוד עקב זאת.

בפורום קרדיולוגיה (פורום לב) זה ניתן לקבל תשובות בכל הנושאים הקשורים לתחום הקרדיווסקולרי: מחלות לב, בריאות לב, התקפי לב, צנתור לב, מחלות לב כלילית, שיקום אחרי התקף לב, סימנים להתקף לב, אי ספיקה, אפידמיולוגיה ומניעה קרדיווסקולרית, פרמקולוגיה קרדיווסקולרית, טיפול נמרץ, קיצוב ואלקטרופזיולוגיה, מומי לב, אקוקרדיוגרפיה, קרדיולוגיה גרעינית, ועוד נושאים נפוצים בתחום הלב.

פורום קרדיולוגיה (פורום הלב) זה מנוהל ע"י שני קרדיולוגים (רופאי לב) מומחים מטעם האיגוד הקרדיולוגי בישראל: פרופ' יהונתן חסין ודר' אלכס דדשב.

האיגוד הקרדיולוגי בישראל מנוע מלתת המלצות על רופאים, תרופות או מכוני לב

נושא דופק לב מהיר

דופק לב מהיר 21 מרס 2019 06:17 #11601

  • טופז
  • טופז's Avatar
. הכל התחיל לפני שנתיים, התחלתי לקום בלילות עם דופק מהיר. זה היה קורה לי כל שלושה שבועות חודש, זה היה מוזר אבל לא ייחסתי חשיבות. לפני כחודש החלטתי לבדוק מה זה ועשיתע הולטר 48 שעות והכל יצא תקין. בשבוע האחרון אני סובלת מזה כל לילה וגם ביום. אני מפוחדת מאוד. עשיתי בדיקות דם מקיפות והכל יצא תקין. אתמול הייתי אצל קרדיולוג וביקשתי הפניה ללופ רקורדר והוא נתן לי אבל אמר שלפי הבדיקה שלו (עשה לי בדיקה גופנית עם סטטוסקופ וכו) הכל תקין. מה זה יכול להיות? אני כל כך בסטרס שאני לא יכולה לתפקד כמעט.חשוב לציין שאין לי במשפחה היסטוריה של מחלות לב ואני בחורה צעירה ובריאה ,אוכלת טוב עושה ספורט.

דופק לב מהיר 21 מרס 2019 08:18 #11602

שלום לטופז
קיימת אבחנה מבדלת נרחבת לתופעה שאת מתארת. במידה ונשללה הפרעה בקצב הלב ובעיה גופנית סיסטמית (כמו הפרעה הורמונלית) אפשר לחשוב גם על תופעה נפשית
יש לחזור ולהתייעץ עם הרופא המטפל שלך לצורך השלמת האבחנה והצעה של טיפול הולם
בברכה
פרופ' י.חסין
Powered by פורום קוננה