נגישות
....
שלום, אורח
שם משתמש סיסמה זכור אותי
מילות מפתח
החיים בעולם המודרני חושפים את האוכלוסייה הכללית לגורמי סיכון רבים למחלת לב כגון: יתר לחץ דם, סוכרת, רמות כולסטרול גבוהות, עישון, הרגלי תזונה לא טובים וחוסר פעילות גופנית. מחלות לב הפוגעות בתפקוד הלבבי שכיחות מאוד עקב זאת.

בפורום קרדיולוגיה (פורום לב) זה ניתן לקבל תשובות בכל הנושאים הקשורים לתחום הקרדיווסקולרי: מחלות לב, בריאות לב, התקפי לב, צנתור לב, מחלות לב כלילית, שיקום אחרי התקף לב, סימנים להתקף לב, אי ספיקה, אפידמיולוגיה ומניעה קרדיווסקולרית, פרמקולוגיה קרדיווסקולרית, טיפול נמרץ, קיצוב ואלקטרופזיולוגיה, מומי לב, אקוקרדיוגרפיה, קרדיולוגיה גרעינית, ועוד נושאים נפוצים בתחום הלב.

פורום קרדיולוגיה (פורום הלב) זה מנוהל ע"י שני קרדיולוגים (רופאי לב) מומחים מטעם האיגוד הקרדיולוגי בישראל: פרופ' יהונתן חסין ודר' אלכס דדשב.

האיגוד הקרדיולוגי בישראל מנוע מלתת המלצות על רופאים, תרופות או מכוני לב

נושא טרשת עורקים

טרשת עורקים 22 מאי 2019 17:43 #11779

  • סיגל
  • סיגל's Avatar
שלום רב, בגיל 14 עברתי הקרנות בגלל מחלת הוצ'קין מאז לצערי חליתי כמה פעמים בסרטן וטופלתי בהתאם. כיום תודה לאל בריאה, ב-CT אחרון לפני כשנה לערך שעשיתי לצורך מעקב וגילוי בלוטות, אובחנתי בטרשת עורקים בלב מתקדמת לגילי (50) עקב ריבוי סידן בעורקים. (אורשה לציין שעשיתי הרבה פעמים את הבדיקה לפני ואף פעם לא צויין דבר בנושא)..
(היום אני במעקב אצל קרדיולוג, מקבלת כדורים ומטופלת גם בזה. לצערי בפגישתנו האחרונה שכחתי לשאול כמה דברים והתור אליו יקח עוד כמה חודשים לכן מנצלת את הבמה הזאת..)
שאלתי היא:
אני רוצה להתחיל להשתמש בשמן קנאביס מכמה סיבות שלא אפרט
האם במצבי אני יכולה לקבל שמן קנאביס רפואי דרך הפה והאם ההשפעה שלו יכולה לסכן אותי?
כי לפי הסבר של הרופא אסור לי לעשן ואסור לי להשתכר או להפריז במשקאות אלכוהוליים. (מציינת שגם לפני הגילוי מעולם לא עישנתי באופן קבוע או איבדתי אישתונות במשקאות, תמיד הדברים נעשו (אם נעשו ) במידה ובמפגשים חברתיים.
מה שמוביל אותי לשאלתי השניה,
האם אסור לי פעם ב..לשתות עם חברים ולהשתכר טיפה? או שזה אסור בתכלית האיסור.

טרשת עורקים 09 יונ 2019 23:04 #11861

גם שתית אלכוהול חייבת ליהירות מושכלת וחכמה
Powered by פורום קוננה