נגישות
....
שלום, אורח
שם משתמש סיסמה זכור אותי
מילות מפתח
החיים בעולם המודרני חושפים את האוכלוסייה הכללית לגורמי סיכון רבים למחלת לב כגון: יתר לחץ דם, סוכרת, רמות כולסטרול גבוהות, עישון, הרגלי תזונה לא טובים וחוסר פעילות גופנית. מחלות לב הפוגעות בתפקוד הלבבי שכיחות מאוד עקב זאת.

בפורום קרדיולוגיה (פורום לב) זה ניתן לקבל תשובות בכל הנושאים הקשורים לתחום הקרדיווסקולרי: מחלות לב, בריאות לב, התקפי לב, צנתור לב, מחלות לב כלילית, שיקום אחרי התקף לב, סימנים להתקף לב, אי ספיקה, אפידמיולוגיה ומניעה קרדיווסקולרית, פרמקולוגיה קרדיווסקולרית, טיפול נמרץ, קיצוב ואלקטרופזיולוגיה, מומי לב, אקוקרדיוגרפיה, קרדיולוגיה גרעינית, ועוד נושאים נפוצים בתחום הלב.

פורום קרדיולוגיה (פורום הלב) זה מנוהל ע"י שני קרדיולוגים (רופאי לב) מומחים מטעם האיגוד הקרדיולוגי בישראל: פרופ' יהונתן חסין ודר' אלכס דדשב.

האיגוד הקרדיולוגי בישראל מנוע מלתת המלצות על רופאים, תרופות או מכוני לב

נושא שלום פרופסור איך אתם מפענחים את האק"ג במאמץ

שלום פרופסור איך אתם מפענחים את האק"ג במאמץ 22 מאי 2019 20:29 #11780

• יועד
  • יועד's Avatar
שלום
מעניין אותי לדעת שעושים אק"ג או יותר נכון מבחן מאמץ כמו אקו מאמץ או ארגומטריה, איך המפענח מפענח את הבדיקה יש איזה סיכום בכול דף קצר כזה ? כי נניח בבדיקת מאמץ זה ממש מלא דפים אם תרשים של מלא גלי האק"ג וכמעט במקום מקבלים תתשובה וממש מהר מקבלים אותה .
יש לכם הקרדיולוגים איזה סיכום קצר בכול דף ? או שהמפענח עובר ממש על דף ודף על כול הגלים של האק"ג כי זה ממש המון דפים
כי נניח בסוף הבדיקה המפענח כותב אין עדות לאיסכמיה , מעניין אותי לדעת כי עשיתי בדיקת מאמץ עשיתי כמה שהיו תקינות ללא עדות לאיסכמיה, יש לכם סיכום כזה בתרשים? אתם מסתכלים על כול הגלים ? תודה מראש על התשובה

שלום פרופסור איך אתם מפענחים את האק"ג במאמץ 09 יונ 2019 23:05 #11862

מפענחים לפי כללים המקובלים בקרדיולוגיה בכל שלבי הבדיקה ובהשוואה בין מנוחה לפני מאמץ למאמץ לשלומו ולבסוף בהאוששות