נגישות
....
שלום, אורח
שם משתמש סיסמה זכור אותי
מילות מפתח
החיים בעולם המודרני חושפים את האוכלוסייה הכללית לגורמי סיכון רבים למחלת לב כגון: יתר לחץ דם, סוכרת, רמות כולסטרול גבוהות, עישון, הרגלי תזונה לא טובים וחוסר פעילות גופנית. מחלות לב הפוגעות בתפקוד הלבבי שכיחות מאוד עקב זאת.

בפורום קרדיולוגיה (פורום לב) זה ניתן לקבל תשובות בכל הנושאים הקשורים לתחום הקרדיווסקולרי: מחלות לב, בריאות לב, התקפי לב, צנתור לב, מחלות לב כלילית, שיקום אחרי התקף לב, סימנים להתקף לב, אי ספיקה, אפידמיולוגיה ומניעה קרדיווסקולרית, פרמקולוגיה קרדיווסקולרית, טיפול נמרץ, קיצוב ואלקטרופזיולוגיה, מומי לב, אקוקרדיוגרפיה, קרדיולוגיה גרעינית, ועוד נושאים נפוצים בתחום הלב.

פורום קרדיולוגיה (פורום הלב) זה מנוהל ע"י שני קרדיולוגים (רופאי לב) מומחים מטעם האיגוד הקרדיולוגי בישראל: פרופ' יהונתן חסין ודר' אלכס דדשב.

האיגוד הקרדיולוגי בישראל מנוע מלתת המלצות על רופאים, תרופות או מכוני לב

נושא מיואש ומפוחד לגמרי

מיואש ומפוחד לגמרי 05 יונ 2019 21:26 #11820

• גוי
  • גוי's Avatar
שלום פרופסור
בן 37 מעשן בריא לא נטל תרופות , כמה שבועיים אני מתלונן על הרגשה של פרפור בלב , של 2או 3 שניות הרגשה של 3 או 4 פעימות אחת בתוך השניה כאילו הלב דופק על סתם ומפרפר, הרגשה של סחרור חנק בגרון כאבים בחזה , עשיתי אגג השבוע תקין לא מצאו כלום , שלח אותי לאקו גם תקין לפני 3 חודשיים בדיקת מאמץ שגרתית גם תקין , היום בעבודה שלי הייתי במאמץ גבוה ועצבני בעבודה הרגשתי את הדופק על 200 דפיקות לא יכלתי לעמוד על הרגליים כמעט התעלפתי , לקחתי כדור לוריוון חצי כדור וזה עזר לי , אבל נשארתי עם כאבי רגליים וידיים מהתופעה, הלכתי לבית חולים קצב סינוס 64 ולא מצאו כלום , אמרו לי שזה יכול להיות פרפור פרוזדורים, שתי ההפרעות האלה גורמים לי לא לישון בלילה , לציין שהייתי מטופל כ 10 בעדרים נגד חרדה והם העלימו לי את כל התופעות האלה , אחרי 10 שנים החלטתי שאני מפסיד הכל לאחר הפסקה של חצי שמה חזרו לי כל ההפרעות בקצב הלב בצורה עוד יותר קשה ,
בנתיים ממתין לבדיקת הולטר לעדות ב2004 עשיתי הולטר והיה לי אקסטרא סיסטולה ו pr מקוצר 0.11
האם אני עובר פרפור פרוזדורים דר , ? האם אני בכיוון להפרעה קצב מסוכנת , אני לא יושן הלילות
ובלילה על אורך ההודעה

למה אף אחד לא עונה על השאלה 09 יונ 2019 14:50 #11825

• גוי
  • גוי's Avatar
למה לא עונים לשאלות ?

למה אף אחד לא עונה על השאלה 09 יונ 2019 22:58 #11856

עליך לגשת להערכה אצל קרדיולוג
חשוב שתחדד בקשה את שאלתך