נגישות
....
שלום, אורח
שם משתמש סיסמה זכור אותי
מילות מפתח
החיים בעולם המודרני חושפים את האוכלוסייה הכללית לגורמי סיכון רבים למחלת לב כגון: יתר לחץ דם, סוכרת, רמות כולסטרול גבוהות, עישון, הרגלי תזונה לא טובים וחוסר פעילות גופנית. מחלות לב הפוגעות בתפקוד הלבבי שכיחות מאוד עקב זאת.

בפורום קרדיולוגיה (פורום לב) זה ניתן לקבל תשובות בכל הנושאים הקשורים לתחום הקרדיווסקולרי: מחלות לב, בריאות לב, התקפי לב, צנתור לב, מחלות לב כלילית, שיקום אחרי התקף לב, סימנים להתקף לב, אי ספיקה, אפידמיולוגיה ומניעה קרדיווסקולרית, פרמקולוגיה קרדיווסקולרית, טיפול נמרץ, קיצוב ואלקטרופזיולוגיה, מומי לב, אקוקרדיוגרפיה, קרדיולוגיה גרעינית, ועוד נושאים נפוצים בתחום הלב.

פורום קרדיולוגיה (פורום הלב) זה מנוהל ע"י שני קרדיולוגים (רופאי לב) מומחים מטעם האיגוד הקרדיולוגי בישראל: פרופ' יהונתן חסין ודר' אלכס דדשב.

האיגוד הקרדיולוגי בישראל מנוע מלתת המלצות על רופאים, תרופות או מכוני לב

נושא טפול תרופתי

טפול תרופתי 05 יונ 2019 22:20 #11821

  • שלומית עמרני
  • שלומית עמרני's Avatar
שלום רב, רציתי להתייעץ, אני בת 61. לפני שנתיים עברתי אוטם שריר הלב וצנתור בעורק כלילי עם סטנט. כיום מטופלת באספירין 100 וקרסטור. לפני כחצי שנה רופא משפחה רשם לי קרדיולוג 2.5. בחודש האחרון עברתי אקו לב תקין וכן הולטר תקין, מלבד 2 פעימות מוקדמות. לפי דעת קרדיולוג הקופה שמטפל בי אין צורך בקרדיולוק. גם אני בעד לא ליטול כדורים כאשר לא חייבים , בשבוע האחרון נטלתי חצי קרדיולוג ליום והיום הפסקתי כליל. לציין כי בד"כ יש לי דופק מהיר 90 - 95. אבקש את חוות דעתך. בתודה מראש.

טפול תרופתי 09 יונ 2019 22:56 #11855

יש לגשת להערכה אצל קרדיולוג
Powered by פורום קוננה