נגישות
....
שלום, אורח
שם משתמש סיסמה זכור אותי
מילות מפתח
החיים בעולם המודרני חושפים את האוכלוסייה הכללית לגורמי סיכון רבים למחלת לב כגון: יתר לחץ דם, סוכרת, רמות כולסטרול גבוהות, עישון, הרגלי תזונה לא טובים וחוסר פעילות גופנית. מחלות לב הפוגעות בתפקוד הלבבי שכיחות מאוד עקב זאת.

בפורום קרדיולוגיה (פורום לב) זה ניתן לקבל תשובות בכל הנושאים הקשורים לתחום הקרדיווסקולרי: מחלות לב, בריאות לב, התקפי לב, צנתור לב, מחלות לב כלילית, שיקום אחרי התקף לב, סימנים להתקף לב, אי ספיקה, אפידמיולוגיה ומניעה קרדיווסקולרית, פרמקולוגיה קרדיווסקולרית, טיפול נמרץ, קיצוב ואלקטרופזיולוגיה, מומי לב, אקוקרדיוגרפיה, קרדיולוגיה גרעינית, ועוד נושאים נפוצים בתחום הלב.

פורום קרדיולוגיה (פורום הלב) זה מנוהל ע"י שני קרדיולוגים (רופאי לב) מומחים מטעם האיגוד הקרדיולוגי בישראל: פרופ' יהונתן חסין ודר' אלכס דדשב.

האיגוד הקרדיולוגי בישראל מנוע מלתת המלצות על רופאים, תרופות או מכוני לב

נושא אקג לא תקין

אקג לא תקין 04 ינו 2016 08:03 #1454

  • שרונה
  • שרונה's Avatar
שלום ..
כבר שנה ומשהו שאני מרגישה דקירות בחזה מצד שמאל פניתי לקרדיולוג עם בדיקת א.ק.ג , הוא אמר לי שהא.ק.ג שלי לא יצא תקין ,והפנה אותי לבדיקת מאמץ .. התוצאות הראו שהקצב לב והכל תקין רק האקג לא אבל הוא אומר שזה בסדר ככה ובכל מקרה פניתי לבדיקת אולטארסונד של הלב שם אמרו לי שהכל בסדר עם הלב ,אבל הרופא רשם שיש לו חשד שהיה לי בעבר דלקת סביב הלב למה זה קורה? .זה לא מסוכן ? יש עוד בדיקות שכדאי לי לעשות כדי לוודא הכל בסדר?

אקג לא תקין 10 ינו 2016 21:07 #1488

שלום רב,

תודה על פנייתך.

ממליץ לגשת להערכה אצל קרידולוג ולבצע בדיקת אקו לב במאמץ.

בברכה,
דר׳ דדשב
Powered by פורום קוננה