נגישות
....
שלום, אורח
שם משתמש סיסמה זכור אותי
מילות מפתח
החיים בעולם המודרני חושפים את האוכלוסייה הכללית לגורמי סיכון רבים למחלת לב כגון: יתר לחץ דם, סוכרת, רמות כולסטרול גבוהות, עישון, הרגלי תזונה לא טובים וחוסר פעילות גופנית. מחלות לב הפוגעות בתפקוד הלבבי שכיחות מאוד עקב זאת.

בפורום קרדיולוגיה (פורום לב) זה ניתן לקבל תשובות בכל הנושאים הקשורים לתחום הקרדיווסקולרי: מחלות לב, בריאות לב, התקפי לב, צנתור לב, מחלות לב כלילית, שיקום אחרי התקף לב, סימנים להתקף לב, אי ספיקה, אפידמיולוגיה ומניעה קרדיווסקולרית, פרמקולוגיה קרדיווסקולרית, טיפול נמרץ, קיצוב ואלקטרופזיולוגיה, מומי לב, אקוקרדיוגרפיה, קרדיולוגיה גרעינית, ועוד נושאים נפוצים בתחום הלב.

פורום קרדיולוגיה (פורום הלב) זה מנוהל ע"י שני קרדיולוגים (רופאי לב) מומחים מטעם האיגוד הקרדיולוגי בישראל: פרופ' יהונתן חסין ודר' אלכס דדשב.

האיגוד הקרדיולוגי בישראל מנוע מלתת המלצות על רופאים, תרופות או מכוני לב

נושא בעיות ללא הסבר לאימי כבת 83

בעיות ללא הסבר לאימי כבת 83 08 פבר 2016 21:32 #1604

  • דני יוריק
  • דני יוריק's Avatar
לאימי יש סימנים :עייפות וירידה גדולה ומתמשכת בסיבולת פעילות פיזית, דפיקות לב מועצות,התנפחות רגליים והקרסוליים,התנפחות בטן וגוף שמתמלא בנוזלים. אימי עברה השתלת קוצב ובעבר גם טיפול כימותרפי. בעת אחרונה ביצעה בדיקות קרדיולוגית לקוצבי ובדיקת ריאות אצל מומחים עפ״י הבדיקות הכל תקין ואין שום ממצאים רפואיים המצביאים על כשל רפואי כלשהוא. אנו עובדי עצות, מה יש באפשרותנו לעשות ע״מ לאתר את הבעייה ? מאוד אודה על כל המלצה או כל אפשרות לפתרון הבעייה. תודה ובברכה דני

בעיות ללא הסבר לאימי כבת 83 13 פבר 2016 19:04 #1626

שלום רב,

תודה על פנייתך.

עליה להיבדק באופן מפורט אצל קרדיולוג. יש להביא לביקור את כל החומר הרפואי שבידיה. לא ניתן להרחיב יותר במקרה זה כי מקרה נראה מורכב ואין בידינו מידע רפוי מפורט.

בברכה,
דר׳ דדשב
Powered by פורום קוננה