נגישות
....
שלום, אורח
שם משתמש סיסמה זכור אותי
מילות מפתח
פורום לב האישה הנו פורום קרדיולוגיית נשים ייחודי למניעת מחלות לב בנשים ולמתן מענה לנושאים קרדיולוגיים ייחודים בנשים כגון: קשר בין סיבוכי הריון (רעלת הריון, סוכרת בהריון, יתר לחץ דם בהריון) למחלות לב.

בפורום קרדיולוגיה לנשים תקבלו מענה לסוגיות מתחום תקופת המנופאוזה (הפסקת המחזור) והקשר למחלות לב בנשים.
כמו כן, פורום לב האישה יינתן מענה לכאבים בחזה בנשים, אבחון מחלת לב בנשים, סימני התקף לב בנשים, גורמי סיכון למחלת לב בנשים, פעילות גופנית בנשים, תרופות למחלות לב בנשים, יתר לחץ דם בנשים, סוכרת וסיבוכיה בנשים ועוד.

מנהלת הפורום: ד״ר טלי פורטר - מנהלת מחלקת אשפוז קרדיולוגי (ביניים לב) בי״ח בלינסון.מרכזת תחום קרדיולוגיה בחברה הישראלית לרפואה מגדרית.

שימו לב, במקרה של שאלות בנושאים קרדיולוגיים כללים תופנו לפורום הקרדיולוגיה הכללי שלנו.
פורום לב האישה עוסק אך ורק בקרדיולוגיית נשים.

האיגוד הקרדיולוגי בישראל מנוע מלתת המלצות על רופאים, תרופות או מכוני לב

נושא פיענוח אקו לב וסימנים נוספים

פיענוח אקו לב וסימנים נוספים 12 יונ 2019 11:55 #11867

• בתיה
  • בתיה's Avatar
מזה זמן רב אני סובלת מדקירות בחזה בצד שמאל, כאבים בגב העליון ועייפות פתאומית. יש לי גם דפיקות לב מואצות בעיקר עם הקימה בבוקר או שכיבה בכלל. התחושה היא שעדר סוסים דוהר לי בלב. בדרך כלל מופיעה הזעה מסיבית ביותר בזמן הדפיקות לב הללו שמעירות אותי משינה מוקדם בבוקר ומיד אחריהן אני מקבלת כאב ראש, דבר שממש לא אופייני לי, כי איני סובלת מכאבי ראש בכלל. התסמינים הללו באים והולכים ולכן אני נבהלת בבקרים ואז זה נרגע ואני גם... הרופא הפנה אותי להולטר של 24 שעות והתוצאות הן כדלקמן:
נצפו 21 APC'S במשך הבדיקה זה היה יום עם הרבה פחות דפיקות לב מכרגיל. נצפה קטע של NONSUSTAINED ATRIAL TACHYCARDIA בן 14 פעימות במהירות של 123 פעימות לדקה
נכתב שאלו הפרעות קצב על חדריות.
מה עוד עליי לעשות או לבדוק? האם ניתן בכלל לטפל בזה ואיך?
תודה על התשובה

פיענוח אקו לב וסימנים נוספים 12 יונ 2019 12:15 #11868

• טלי פורטר
  • טלי פורטר's Avatar
בהולטר המפורט אין ממצא מטריד
יחד עם זאת, זה חלק מהבירור שצריך לכלול יעוץ רשמי, בדיקה גופנית, ניתוח תרשים אקג, ויתכן (עפ שיקול דעת הרופא ) גם בדיקות נוספות לרבו ת בדיקות דם
מפקחים: אביטל פורטר